Tento web používá k analýze a návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tělové svíce

 
TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE
 
 
Tělové svíce - jsou vynikající alternativní pomůckou k regeneraci organismu bez nežádoucích vedlejších účinků. Napomáhají k odstranění bolesti, energetických bloků a detoxikaci těla. Působí na úrovni jak těla, tak i duše.
 
Tělové svíce turbo - působí více do hloubky a díky opravdu silnému tahu, často poskytují rychlou úlevu. Můžou nahradit 3 až 4 klasické tělové svíce.
 
Ušní svíce - slouží k pročištění uší. Ušní svíce stimulují akupunkturní body umístěné hluboko ve vnitřním zvukovodu v blízkosti bubínku, které jsou jinak těžko dostupné. Jejich používáním podpoříte a zregenerujete celé fyzické tělo.
 
Složení: včelí vosk, damašek (100% bavlna), černý pepř, kurkuma.                          

 Chci si objednat tělové svíce
 
 
ČAKROVÉ SVÍCE
 
Čakry jsou neviditelné energetické centra našeho těla. Energie v čakrách mají přímý vliv na naše duševní i fyzické zdraví.
Čakrové svíce uvolňují bloky v čakrách a tím napomáhají správému toku energií. Každá z barev má svůj význam a ovlivňuje určitou čakru. 
 
Složení: čištěný parafín, 100% bavlněné plátno
SKLADOVÁNÍ SVÍČEK
Svíčky se nekazí. Na světle po čase blednou, účinek se však zachovává. Příliš velké teplo může způsobit roztopení vosku a deformaci - vystužte např. tyčkou a dejte do chladna. Pevná krabička zamezí deformaci.
 
UPOZORNĚNÍ
Dodržujte pokyny při práci s otevřeným ohněm. Není vhodné pro děti do 3 let a těhotné ženy.
 
Přibalový leták si můžete přečíst ZDE.