Tento web používá k analýze a návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Partnerské prodejny

Chcete si koupit nebo prodávat naše koření?                            

Potom jste na správném místě! Ať už jste zákazník či potenciální obchodní partner, v této sekci najdete všechny potřebné informace o dostupnosti našich produktů.

Pro zákazníky
Zalíbilo se vám naše koření a chtěli by jste ho vyzkoušet? Můžete si ho koupit buď v našich partnerských prodejnách a nebo přímo u nás.

Pokud se rozhodnete pro přímou objednávku, napište nám e-mail nebo zavolejte a my vám vybrané koření zašleme poštou či kurýrem až k vám domů. Koření si též můžete osobně vyzvednout na našem odběrném místě v Olomouci.

Chci si objednat koření online

Naše koření prodávají i mnohé partnerské prodejnyMůže se stát, že nebudou mít vždy celý sortiment, chybějící koření si však můžete vždy objednat přímo od nás. Níže najdete vždy aktuální seznam partnerských prodejen s naším BIO kořením.

Seznam prodejen

Pro obchodní partnery
Chcete prodávat naše kvalitní BIO koření bez soli a chemických dochucovadel? Pokud jste se ztotožnili s naší filozofií a chcete zákazníkům ve vašem obchodně nabídnout koření z kvalitních surovin, ozvěte se námPro všechny naše partnery máme výhodné velkoobchodní podmínky spolupráce. Pokud chcete vědět více informací, prosím, kontaktujte nás.

Chci se stát obchodním partnerem

Co by jste ještě měli vědět?
Ať už jste nás zákazník či obchodní partner, prosím, prostudujte si podrobně naše OBCHODNÍ PODMÍNKY a REKLAMAČNÍ ŘÁD.