Tento web používá k analýze a návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

Zdravá cesta na váš stůl

Za značkou SanusVia, která je tu pro vás už od roku 2015, stojí zapálený tým, který tvoří zakladatelé Leoš Sitta a Martin Ovčačík. Ženský element ve firmě doplňuje Ivana Lysoňková.
Rozhodli jsme se, že vám přineseme zdravé koření, které dodá vašemu vaření i životu tu správnou příchuť. A přesně proto jsme si zvolili i název SanusVia, což v překladu znamená zdravá cesta.

Víte, že originální koření vlastně nepotřebuje žádnou sůl ani glutaman? Kvalitní bio koření z oblastí odkud opravdu pochází má svoji jedinečnou barvu, chuť a vůni, kterou nelze jen tak nahradit a to vám chceme nabídnout i na váš talíř. 

Naše počáteční vize byla přinést na trh kvalitní koření v praktických kořenkách. Proč v kořenkách? Chtěli jsme mít doma v kuchyňské poličce pořádek, a taky víme, jak velmi bojují s místem v regálech prodejci. Jednoduchým a lehko skladovatelným balením jsme zabili dvě mouchy jednou ranou. Naše koření je dostupné a cenově zajímavé pro každého.
Nejdříve jsme vybrali 50 druhů koření, které budou v nabídce jako jednodruhové. Potom jsme se posunuli ještě o krok dál a oslovili jsme šéfkuchaře, který nám pomohl připravit recepty na směsi koření. Všechny jsme je doma otestovali, takže se můžete těšit na opravdu chutné kombinace.

Chceme vám přinést koření, které bude v BIO kvalitě a výrazně tak předčí vaše očekávání. Podaří se nám to? Ochutnejte sami a dejte nám vědět. V nabídce nás mají mnohé prodejny čajů, koření a bio specializované prodejny po celé České republice a Slovensku.